You need to upgrade your Flash PlayerThis is replaced by the Flash content. Place your alternate content here and users without the Flash plugin or with Javascript turned off will see this. Content here allows you to leave out noscript tags. Include a link to bypass the detection if you wish.

HISTORIE

Hradhouse

|

Festival Hradhouse se koná pravidelně od roku 1998 a je největším letním festivalem orientovaným na elektronickou taneční hudbu na Moravě.V letech 1998-2000 se konal na středověkém hradě Buchlov u Uherského Hradiště, v roce 2001 se akce z kapacitních důvodů přesunula na prostornější lokalitu – na hrad v Boskovicích u Brna. Festival tak získal ideální polohu,která je snadno přístupná po dálnici D1 z Prahy i Slovenska stejně jako z Pardubicka i Severní Moravy.

Na festivalu vystoupila celá řada renomovaných světových DJs,například Belgičan Marco Bailey), britští producenti Terry Francis,Eddie Richards a Nils Hess, londýnská hvězda z klubu Cream Djka Heaven a zakladatel anglického projektu Bronx Dogs Richard Sen, Chris Liebing, Chris Cowie, Davide Squillace, Monkey Business, Cristian Varela, Corvin Dalek, Adam Bayer, Marco Carola, pendulím, Sebastian Leger a mnoho a mnoho dalších. V roce 2005 bylo pořízeno DVD Lucca at Hradhouse Live.

Mediální partneři

Up-net Multimedia (C) 2010